.

.

Изолирана јакна за машка руф.

Изолирана јакна за машка руф.

Вреднување на стоката:

DEN 799.84
Пристапност
Во достапна форма

Одликувајќи се со солидна ткаенина од Оксфорд најлонска обвивка која е водоотпорна и ветерна, како и критички прислушувани шевови, оваа стилска машка јакна ќе ве одржи суво и топло во зимски услови. Оваа Парка ги има сите карактеристики што ви се потребни за вашата омилена спортска активност на снег, вклучително и критички прицврстени шевови, вентилирани патенти, внатрешен снег, манжетни за снег на зглобовите, џеб за лична карта и џеб за внатрешни работи. Оваа изолирана јакна е достапна во разновидни бои. Изолирана јакна за машка руфик : школка : 100% најлон. Поставена, изолација : 100% полиестер. Јакна. Водоотпорна, ветроупорна обвивка. Изолирани. Целосно затворање на патентот со предвремено копче за бура. Одвојлив аспиратор со рамен влечење. Критички прислушувани споеви. Вентилирани патенти на подземјето. Внатрешен snowskirt. Манжетни за снег на зглобовите. Поминувач/џеб за лична карта. Внатрешен џеб за медиуми. Странични џебови. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, не бели, суво, не се исуши, не исуши го чисто.

Главните карактеристики

Избор на клиент