.

.

Стерлинг сребрени елипси ringвонат со камења CZ

Стерлинг сребрени елипси ringвонат со камења CZ

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Уживајте во забавни и функционални додатоци кои се совршени за секоја пригода со прекрасен 5 -ти и главен накит! 5 -ти и главни стерлинг сребрени елипси прстени со CZ камења : Стерлинг Сребрелипс Шапец Стинезизирајте 7.

Главните карактеристики

Избор на клиент