.

.

Фустани за девојчиња за девојчиња со слободен стил Бебе и мали деца со бесплатна пинџа, 2-пакет

Фустани за девојчиња за девојчиња со слободен стил Бебе и мали деца со бесплатна пинџа, 2-пакет

Вреднување на стоката:

DEN 229.76
Пристапност
Во достапна форма

Облеките се лесни како што може да биде со овој фустан два пакувања од револуцијата во слободен стил! Изработена за удобност во вкусна ткаенина, овие фустани се чувствуваат меки против нејзината кожа додека таа останува стилски. Вклучува и снимање на скроб исто така! Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : два фустани и една склопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Вкусни фустани со 2 пакувања со бесплатна пинџа за девојчиња за бебиња и мали деца од револуција во слободен стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент