.

.

Плус -големина на Маден Cујорк, плус, печатен римпер за отпечаток

Плус -големина на Маден Cујорк, плус, печатен римпер за отпечаток

Вреднување на стоката:

DEN 472.00
Пристапност
Во достапна форма

Летен зашеметувач! Одликувајќи се со двојна вратоврска назад и половината за отсекување на Peekaboo, печатениот Romper на Madden NYC ја добива вашата гардероба со топли временски услови десно. Тој е дизајниран со истегнување ткаенина и еластична задна половината, така што ќе се чувствувате пријатно секој пат кога ќе го носите, додека флертниот фитл му дава изглед на привлечноста за привлекување внимание. Материјал : 99% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : квадратен врат. Затворање : стил на влечење; еластична половината. Ockебови : Ништо. Ракави : Прилагодливи ленти за рамо. Карактеристики : пресек на предниот и задниот дел; сеопфатно цветно печатење; Крепска плетена ткаенина. Плус со големина на печатење на римпер за јуниори од Мадден Cујорк.

Главните карактеристики

Избор на клиент