.

.

Honeeladyy Машки Насочен Знак Работа Шорцеви Средината на половината Без Појас Мулти-џеб Пет-парче Панталони Секојдневен Шорцеви Панталони Мажи Лабава Врвка Еластична

Honeeladyy Машки Насочен Знак Работа Шорцеви Средината на половината Без Појас Мулти-џеб Пет-парче Панталони Секојдневен Шорцеви

Вреднување на стоката:

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Машки Насочен Знак Работа Шорцеви Средината на половината Без Појас Мулти-џеб Пет-парче Панталони Обичните Шорцеви Панталони Карактеристики : Сезона : сите Одбор шорцеви погоден за атлетски / мускулна изградена, покажува вашата убава крива. Стеблата за пливање се погодни за сите прилики, и за внатрешни и за надворешни активности. Како што се : одење,трчање,теретана,пливање, на плажа или дома итн. Лесни удобни шорцеви за пливање што дишат, лесна и брза сува ткаенина, покриен еластичен појас со врвка за влечење. Кратки костими за капење совршени за пливање, сурфање, релаксирање на сонце, играње плажа или базен, пливање, трчање и тренинг. Сезона : четири сезони пол : малеокација : отворено, слободно време, дневно материјал : памучен стил : мода, одмор, Хаваифит : Одговара на големината на дебелината : стандардно како да се исчисти : рачно миење ладно, закачување или сушење што добивте : 1 ЕЕЗ машки шорцеви. Машка Еластична Облека За Плажа На Половината,Машки Летни Кратки Панталони,Машки Костими за Капење,Машки Лабави Еластични Шорцеви Со Врвки,Машки Хавајски Шорцеви на Плажа,Машки печатени Шорцеви, машки секојдневни шорцеви. Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 116cm/45.67 "Хип : 144cm/56.69 " Должина : 59cm/23.23".

Главните карактеристики

Избор на клиент