.

.

Амхерст Родерик Геометриска Област Килим, Беж Портокал, 7' 7 ' Плоштад

Амхерст Родерик Геометриска Област Килим, Беж Портокал, 7' 7 ' Плоштад

Вреднување на стоката:

DEN 3089.76
Пристапност
Во достапна форма

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.Амхерст Килим Колекција. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање . Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . 100% Полипропилен . Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Достапно во повеќе бои и големини. Моќта Се Појави Во Турција . Моќта се наѕираше од полипропилен со долго носење и прекрасни исечени килими Амхерст Ќе се спротивстави на тешките надворешни услови, истовремено одржувајќи ја привлечноста иesетиката на најубавите внатрешни килими. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Лесно-Нега На Сите Временски Теписи. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . Координирајте ги сите области со голем сообраќај во вашиот дом или канцеларија со колекцијата Теписи За лесна нега Амхерст килим.

Главните карактеристики

Избор на клиент