.

.

Стандардни Моторни Производи С-Електричен Конектор Одговара изберете: 2008-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2010 - ШЕВРОЛЕТ РАМНОДЕНИЦА

Стандардни Моторни Производи С-Електричен Конектор Одговара изберете: 2008-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2010 - ШЕВРОЛЕТ РАМНОДЕНИЦА

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, од гориво до палење до издувни гасови и целата електроника помеѓу нив. - Нудејќи стотици висококвалитетни пигтили и приклучоци за речиси секоја електрична работа. Користење на високо квалитетни материјали за да се обезбеди врвна спроводливост и совршени врски. Децениите водечки истражувања и развој во индустријата се фокусираа на задоволување на потребите на техничарот. Со водечка експертиза во индустријата, кога оригиналната опрема не успее, нашите производи се дизајнирани да ги поправат својствените проблеми со неуспехот. Конектор На Сензорот За Брегаста Осовина.

Главните карактеристики

Избор на клиент