.

.

Женска Мода Зимски Капут Нејасен Кардиган Џемпер Зимски Бушава Шал Врвови Крзнени Палта За Жени, А, Големина Л

Женска Мода Зимски Капут Нејасен Кардиган Џемпер Зимски Бушава Шал Врвови Крзнени Палта За Жени, А, Големина Л

Вреднување на стоката:

DEN 687.68
Пристапност
Во достапна форма

11" ракав : 60см/23.94" рамо : 44см/17. Жените Паѓаат Јакни.67" рамо : 47см/18.24" рамо : 48см/18.Зимски Капут На жената Нова Имитација Средно Долг Костум Јака Леопард Печатење Палто. Мерења На Моделот : Женска Облека. Тежина на пакетот : 1050гр.62" должина : 77см/30. Одлично Со Фармерки, Шорцеви, Спортски Панталони, Враќање На Училиште, Опрема За Дожд Или Снег, Облека За Скејт, Облека За Сурфање.53"големина : хххл Биста : 116см/45.09" рамо : 46см/18.92"големина : Ххххл биста : 120см/47.90" ракав : 60см/23. Поради различниот дисплеј и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата.62" должина : 76см/29. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент