.

.

дел од нерѓосувачки челик зачини оддел, доаѓа во секоја

дел од нерѓосувачки челик зачини оддел, доаѓа во секоја

Вреднување на стоката:

DEN 223.68
Пристапност
Во достапна форма

6 дел нерѓосувачки челик зачини оддел. Оваа единица за складирање зачини е совршена за држење кечап, сенф и многу други пакувани зачини. Преградите за зачини доаѓаат во 4 различни големини : 3, 4, 5 или 6 прегради. Вметнувањата се вклучени за леснотија на користење и чистење. Изработен од нерѓосувачки челик за лесно одржување и издржливост. Идеален за секој бар, ресторан или дом кој бара складирање на зачини и други мали стоки. Направени за чување на сите видови предмети на пригоден, колективен начин. Сребрената боја е наменета да додаде елегантен сјај на секој декор. Достапно во различни големини : од три до шест прегради, за да одговараат на вашите потреби за одржување зачини.

Главните карактеристики

Избор на клиент