.

.

Учида Декоколор Боја Маркер, Широк, Темно Кафеава

Учида Декоколор Боја Маркер, Широк, Темно Кафеава

Вреднување на стоката:

DEN 239.52
Пристапност
Во достапна форма

Додадете живописна боја на која било површина - прилагодете ги секојдневните предмети, создадете значајни подароци и шарени уметнички дела. Овој маркер без киселина има трајно мастило кое работи добро на повеќето површини, вклучувајќи хартија, стакло, кожа или метал. Одлично за создавање привлечни знаци, цртежи и многу повеќе! Водоотпорен мастило. Светлосна боја. Отстранлив со терпентин.

Главните карактеристики

Избор на клиент