.

.

Додатоци Заштитник На Екранот Паметен Часовник Капак На Браникот Заштитна Рамка Временска Скала Црна

Додатоци Заштитник На Екранот Паметен Часовник Капак На Браникот Заштитна Рамка Временска Скала Црна

Вреднување на стоката:

DEN 207.68
Пристапност
Во достапна форма

Дијаметар : 47,5 мм/1,87". Сосема нов и квалитетен. Боја : Бела,Црна,Транспарентна,Сина,Виолетова, Розова. Материјал : КОМПЈУТЕР. Костум За Самсунг Галакси Гледајте 5/4 40/44ММ.Забелешка : . Ве молиме дозволете грешки од 1мм поради рачно мерење. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. . Пакетот Вклучува : . 1x Случај (не вклучува часовник). Додатоци Заштитник На Екранот Паметен Часовник Браник Куќиште За Покривање На Компјутер Заштитна Рамка Временска Скала ЦРНА 44ММ.

Главните карактеристики

Избор на клиент