.

.

Женски Флип Апостолки За Жени Црни За Девојчиња Водоотпорни Влечки На Отворено Летна Плажа Со Поддршка На Лак Женски Сандали

Женски Флип Апостолки За Жени Црни За Девојчиња Водоотпорни Влечки На Отворено Летна Плажа Со Поддршка На Лак Женски Сандали

Вреднување на стоката:

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : . Одлични влечки за пар. Најдобар подарок за вашата љубов. Рециклирачки и еколошки материјал, жив и флексибилен ѓон. Одлична рамнотежа помеѓу мекоста и тежината, удобноста и издржливоста. Брзо сушење и лесно за чистење. Пакетот Вклучува : . 1 пар х Флип-апостолки. Спецификации : . Горниот материјал : ЕВА. Ѓон материјал : ЕВА. Боја : бела, зелена, црна, портокалова. Големина : 35/36 Должина : 23см/9.05 во. Големина : 37/38 Должина : 24см/9.44 инчи. Големина : 39/40 Должина : 25см/9,84 инчи. Големина : 41/42 Должина : 26см/10.23 инчи. Големина : 43/44 Должина : 27см/10.63 инчи. забелешка : . Ве молиме дозволете малку грешка на големината поради рачно мерење. Бојата може да постои малку разлика поради различни дисплеи. Одлични влечки за пар. Најдобар подарок за вашата љубов. Рециклирачки и еколошки материјал, жив и флексибилен ѓон. Одлична рамнотежа помеѓу мекоста и тежината, удобноста и издржливоста. Брзо сушење и лесно за чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент