.

.

Верпетридура Ноќта На Вештерките Железо Нови Знаци Ја Красат Прекрасната Градина

Верпетридура Ноќта На Вештерките Железо Нови Знаци Ја Красат Прекрасната Градина

Вреднување на стоката:

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

Верпетридура Ноќта На Вештерките Железо Новите Знаци Ја Красат Прекрасната Градинаопис : 100% сосема нов.Железна плоча, лесна за набљудување и убава. Ова ќе биде одличен подарок за пријателите или семејството.Материјал : Фиберборд Со Средна Густинадоместок за Ноќта на Вештерките знаците за добредојде ќе донесат сонце и среќа во вашиот дом или градина. Ова е совршена декорација висока прецизност на печатење, светли бои и живописна графика. Совршеното лого е погодно за внатрешно и надворешно закачување.Исклучителна изработка, дури и на жешко сонце или силен дожд, закачалката на вратата може да ја задржи својата светла боја и форма.Декорацијата на суспензијата на влезната врата е опремена со претходно собрани жици за лесно закачување на вратата или ѕидот.Без разлика дали станува збор за домашен знак или градинарски знак, топло поздравете ги пријателите и соседите.Големина : 30x20cm Note : Поради природата на рачно изработени, секој знак има некои разлики во обликот и бојата, бидејќи екранот на екранот е различен од светлото за снимање, може да има мала разлика во бојата ве молиме дозволете грешка од 1cm при рачно мерење, ви благодариме пакетот вклучува : 1x знак За Ноќта На Вештерките Ver Petridure Ноќта На Вештерките Железо Нови Знаци Ја Красат Прекрасната Градина. Верпетридура Ноќта На Вештерките Железо Нови Знаци Ја Красат Прекрасната Градина. Опис : . 100% сосема ново. Железна плоча, лесна за набљудување и убава. Ова ќе биде одличен подарок за пријателите или семејството.

Главните карактеристики

Избор на клиент