.

.

Викерман 18-20 Мерло Пубертетски Пакет. Вклучува оз . Зачувани

Викерман 18-20 Мерло Пубертетски Пакет. Вклучува оз . Зачувани

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Викерман Мерло Пубертетите Сочувани Цвет Куп, 18-20 инчи, 2 Пакувања од 5 мл. Снопови. Направете смела изјава во вашиот домашен декор со Пубертетот Викерман Мерло Зачуван Цвет. Овој зачуван цветен пакет содржи два снопови Од 5 мл зачудувачки цветни глави Мерло Плумозум, додавајќи боја и текстура на вашиот простор. Секој пакет се движи од 18-20 инчи, што го прави совршен за создавање привлечни сушени цветни аранжмани за вашиот дом или канцелариски декор, што го прави идеален избор за цветен декор, декор за зеленило, декор за масичка, полнила за цветни вазни или рустикален декор за венчавки. Како природен производ, големината на секој цвет може да варира, но во просек, секој пакет се движи од 8 до 20 инчи. Со живописната и смела боја на цветните глави Мерло Плумозум, овој зачуван цветен пакет ќе донесе допир на елеганција и софистицираност во секој простор. Додадете го овој пакет зачувани цвеќиња во вашата колекција сушено цвеќе и зачувани растенија за да создадете прекрасен цветен аранжман што ќе импресионира. 10оз (2 -5 мл Снопови). Наменет Само За Внатрешна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент