.

.

Инктастична Француска Девојка, Модна Девојка, Розова Коса, Пудлица Подарок Бебе Девојка Боди

Инктастична Француска Девојка, Модна Девојка, Розова Коса, Пудлица Подарок Бебе Девојка Боди

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Оваа слика содржи силуета на француска девојка (убава девојка, модна девојка, мода). Има розова коса, носи црн фустан, црна капа и розови потпетици (високи потпетици, стилети). Таа носи торби за пазарење и има пудлица. Одличен подарок за љубителите на модата и многу повеќе! Inktastic Француски Девојка, Модна Девојка, Розова Коса, Пудлица Новороденче Краток Ракав Боди Женски Бела 12 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. пудлица љубовник високи потпетици шапка стилета силуета облека гардероба мода шопинг симпатична кавкаски црна едно парче новороденче ползавец.

Главните карактеристики

Избор на клиент