.

.

Гигатент 54 80 Плажа Шатор

Гигатент 54 80 Плажа Шатор

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали одите на плажа, пикник, риболов или едноставно ви треба одмор од сонцето во вашиот двор, скокачкиот шатор За Засолниште За Сонце е многу разноврсна опрема на отворено за да го направи животот поудобен. Едноставно отстранете го од практичната торба за носење и отворете ја за 1 секунда! Веднаш се трансформира во простран шатор кој нуди многу заштита од сонцето. Внатрешноста е обложена со сребрена обвивка за да обезбеди ув заштита. Аглите се опремени со зашиени песочни џебови за прицврстување на шаторот на ветрот. Тоа е, исто така, вклучува 8 влоговите и 4 човек линии за да се обезбеди многу поголема стабилност од ветрот. Сончевата Сенка има и под што може да се повлече за да можете да уживате во песокот или тревникот, или да ја превртите затворена за поголема заштита! Две големи врати во стилот на завесата кои се врзани за страната на шаторот. Вратите пуштаат многу воздух и светлина. Подот што може да се повлече обезбедува опција за уживање во тревникот и тревникот, или превртување за поголема заштита. 2 големи мрежести прозорци со тркалачки панели на страничните панели. 4 зашиени песочни џебови до сидро шатор. Вклучува 8 метални колци и 4 јажиња за стабилизирање на шаторот од ветрот. Вклучува торба за носење. Отворени димензии на шаторот : 80"W x 50"H x 54" d. димензии на Шаторот затворени : 24 "W x 24" H x 2 " D.

Главните карактеристики

Избор на клиент