.

.

Суперга Патики

Суперга Патики

Вреднување на стоката:

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Внесете Малку Живот и Ретро Атмосфера Во Вашата Колекција Тренери, Со Класичната Женска Чипка 2750 Од Италијанскиот Бренд Суперга. Изработени Од Чист Памук Што Дише, Стилските Метални Плимсоли Се Завршени Со Вулканизиран Ѓон За Џвакање, Лого На Супер Пиштол И Брендирани Сребрени Дупки. Премиум Платно Горниот. Вулканизиран Ѓон За Џвакање. Суперга Јазичето На Страна И Пета. Суперга Врежани Дупки. Куци Сјајна Метална Ткаенина.

Главните карактеристики

Избор на клиент