.

.

Обични Панталони За Печатење За Жени Лабава Еластична Со Џебови Панталони

Обични Панталони За Печатење За Жени Лабава Еластична Со Џебови Панталони

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Пролет, Лето,Fall,Зимски Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексуални Панталони За Печатење За Жени Лабава Еластика со ЏЕБОВИ ПАНТАЛОНИ БИБЛИОТЕКА Обични Панталони За Печатење За Жени Лабава Еластика со Џебови панталони. €Натпревар● : жените модни фармерки со висок струк, одлични за совпаѓање со блуза, резервоар, кроп топ, кошула, џемпер, елек за џемпер, кардиган, чизми со високи потпетици, патики итн. за пролет, лето, fall и зима. Прилики : брзите суви модни панталони се совршени за пешачење, кампување, патување, атлетика, риболов, качување, голф, возење велосипед, пешачење, трчање, џогирање, на отворено или секојдневно секојдневно носење. Инструкции За перење : ладно миење во Машина со слични бои, Не избелувајте, сушете суво ниско, Топло железо доколку е потребно,не сушете чисто. Библиотека Обични Панталони За Печатење За Жени Лабава Еластична Со Џебови панталони.

Главните карактеристики

Избор на клиент