.

.

Мали Деца Бебиња Момчиња И Девојчиња Облека За Спиење Со Долги Ракави Пролетна И Есенска Мода Цврсти Пижами Со Тркалезен Врат Детска Удобна Широка Домашна Облека

Мали Деца Бебиња Момчиња И Девојчиња Облека За Спиење Со Долги Ракави Пролетна И Есенска Мода Цврсти Пижами Со Тркалезен Врат

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

ЗАБАВНИ ОТПЕЧАТОЦИ И ДИЗАЈНИ : секој сигурно ќе ги сака овие слатки соодветни детски пижами.Деца Деца Чисти Долги Ракави Цврсти Плетени Пижами Облека За Спиење Комплет Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Материјал : Тип на Шема на мешавина Од памук : чиста должина На Ракавот : Главна Боја На Долг Ракав : Како Што Покажува Сликата Стил : Модниот Стилски и моден дизајн го Прават вашето бебе попривлечно Одлично За секојдневна, Дневна, забава или фотосесија,исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета На кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Овој симпатичен комплет за пижами за мали деца доаѓа со посебни дното и врв со кружен облик на вратот за удобно вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент