.

.

Guy-Tech Глобална Ac Адаптер Замена Компатибилен Со Оса Бар Код Технологии WPL WPL305E Баркод Термичка Етикета Печатач Кабел За Напојување

Guy-Tech Глобална Ac Адаптер Замена Компатибилен Со Оса Бар Код Технологии WPL WPL305E Баркод Термичка Етикета Печатач Кабел

Вреднување на стоката:

DEN 238.08
Пристапност
Во достапна форма

Зошто го избирам?- Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање. Лесно се зема насекаде-Висока ефикасност и мала потрошувачка на енергија, ниска температура и без бучава при работа со целосна моќност-Заштитете Го Вашиот Уред : Над Заштита Од Напон, Над Влез За Заштита Од Топлина : 100v - 240 V 50/60 Hz Употреба на Напон Ширум светот. Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нов Заменски, А не Оригинален. Преку Заштита На излезниот Напон, Преку Заштита На Излезната Струја. Краток Спој Излез Заштита. Висока ефикасност на размена На Енергија за контрола на работната температура и стабилно работење.

Главните карактеристики

Избор на клиент