.

.

Колекција Женски Печатени Гел Точка Ракав Врвот Црна Големина Ситни Медиум

Колекција Женски Печатени Гел Точка Ракав Врвот Црна Големина Ситни Медиум

Вреднување на стоката:

DEN 335.68
Пристапност
Во достапна форма

Текстурата на метални гел точки се движи низ современата мешавина на отпечатоци, носејќи модерен изглед на Овој ситен врв со 3/4 ракави од Колекцијата ЈМ. Дизајниран за вклопување и ласкање 5 ' 4 и под рамка. Лажичка деколте. Текстура гел точка. 3/4-ракави. Полиестер/спандекс.

Главните карактеристики

Избор на клиент