.

.

Flashtech ПРЕДВОДЕНА RGB Мулти Боја Хало Прстен Фарови Комплет За Hyundai Битие 12 - Со ColorFuse Bluetooth Rf Далечински & СТАН

Flashtech ПРЕДВОДЕНА RGB Мулти Боја Хало Прстен Фарови Комплет За Hyundai Битие 12 - Со ColorFuse Bluetooth Rf Далечински &

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Bluetooth овозможено далечинско обезбедува бескрајни опции за боја со тркало во боја контролирано директно од вашиот паметен телефон. 3 Фузија Промена На Бојата ЛЕД Хало Фарови Комплет Со Bluetooth Rf Далечински Управувач, првично дизајниран и уникатно произведен Од Flashtech, се најнапредните хало комплет некогаш дизајниран.Colorfuse bluetooth контролорот на Flashtech со rf далечински управувач го обезбедува најдоброто од двата света за контролирање на вашите ореоли и со апликација за паметен телефон и со безжичен rf далечински управувач. Апликацијата Colorfuse е преполна со најнапредни карактеристики : прилагодена боја, контрола на музика и микрофон, како и функција за совпаѓање на бојата на камерата што им овозможува на вашите ореоли да одговараат на која било боја на која ја насочувате камерата! Подгответе се да се издвоите од толпата со најнапредниот halo rgb Bluetooth контролер некогаш произведени!Flashtech V. Бледнее и Пулсот.Хјундаи Битие Седан 2012-2014 В. 3 Фузија Промена На Бојата На Фаровите Хало Комплет Вклучува : Специфични Компоненти На Возилото : Hyundai Genesis Седан 2012, 2013, 2014(2) V. 3 Ореоли За Промена На Бојата На Фузијата и за левите и за десните склопови на фаровите. Вклучува В. Со моќен безжичен РФ контролер преполн со опции подгответе се да ги направите вашите ореоли Строб. 3 Фузија Промена На Бојата На Ниско Светло Ореол Прстени(1) Надворешен LED Драјвер(1) Bluetooth Далечински Управувач(1) Целосно Жици И Водич За Инсталацијасе што ви треба за да додадете Ореоли на постојните фарови * ова Е КОМПЛЕТ За Led Ореол и не вклучува нови Фарови собранија Компатибилни Со : 2012, 2013, 2014 Хјундаи Битие Седан. Надворешни led драјвери, овозможува едноставна замена на приклучокот и играта. Флештек?технологијата за промена на бојата на фузија ја елиминира фрустрацијата од изборот на само една боја на ореол и овозможува целосно прилагодување на ореолот со притискање на копче.

Главните карактеристики

Избор на клиент