.

.

Контикиди Капчиња Шорцеви За Мали Девојчиња Еластична Половина Памучна Везена Долна Облека

Контикиди Капчиња Шорцеви За Мали Девојчиња Еластична Половина Памучна Везена Долна Облека

Вреднување на стоката:

DEN 215.84
Пристапност
Во достапна форма

Овие стилски шорцеви Од Контикиди имаат внатрешна обвивка, убава шема на капчиња и еластичен струк за дополнителна удобност. Рачни капчиња шорцеви во розова, морнарица, бела боја со еластичен појас. Мека памучна текстура за удобност. Рачно изработени со грижа. Погоден за мали девојчиња од 3 до 7 години. Големина Шема. 2-3 години : Должина-8,3 " / Половината-7,9". 3-4 години : Должина-8,9 " / Половината-8,3". 4-5 години : Должина-9,4 " / Половината-8,7". 5-6 години : Должина-10,0 " / Половината-9,1". 6-7 години : Должина-10,6 "/ Половината-9,5 " летните шорцеви На малите девојчиња се изработени од 100% висококвалитетна памучна ткаенина, што ќе направи вашите деца да се чувствуваат меки, удобни и да дишат. Стил на везење со капчиња со внатрешна обвивка и издржлив бод. Шуплив дизајн, цврста боја, убави, стилски и модерни шорцеви за девојчиња. Панталоните се многу меки и удобни за носење на вашите деца и можат да се совпаднат со секоја облека, како што се маица, качулка, маици, блузи и така натаму. Детските летни шорцеви се совршена облека за вашите деца во пролет, лето и fall. Погоден за училиште, црква, одмор, фотографија, семеен собир, плажа и други прилики. Постојат розови темносини бели бои за вас избор, тоа може да го направи детето да изгледа поубаво и преслатко, исто така е убав подарок за вашите деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент