.

.

Богатства На Каролина Бринета Сирена Акварел Пар Држачи За Тенџере

Богатства На Каролина Бринета Сирена Акварел Пар Држачи За Тенџере

Вреднување на стоката:

DEN 270.08
Пристапност
Во достапна форма

Бринета Сирена Акварел Пар Држачи За Тенџере Пар Држачи За Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере има димензии приближно 7,5 инчи на 7,5 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Спецификации тежина : 0.3 фунти-SKU : CRLT211356 Пар Држачи Тенџере.

Главните карактеристики

Избор на клиент