.

.

Машки Кошули Со Долги Ракави Шерпа Обложени Со Качулка Со Долги Ракави За Мажи Јакни За Мажи Црвена 3XL

Машки Кошули Со Долги Ракави Шерпа Обложени Со Качулка Со Долги Ракави За Мажи Јакни За Мажи Црвена 3XL

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : umn И Зима. Секс : Машки. Повод : Бизнис И Свадба Прием. Стил : Секојдневен Бизнис. Тип На Шема : Цврста Боја. Должина на ракавот : долго. Фит : Фит. Добивате : 1 Компјутер палто голема долна јакна табела Со Големина : . Големина : L Биста : 109cm/42.91" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 65.5 cm/25.79" Должина : 69cm/27.17"Големина : XL Биста : 113cm/44.49" Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 66.5 cm/26.18" Должина : 70.5 cm/27.76"големина : Xxl биста : 117cm/46.06" рамо : 52cm/20.47" ракав : 67.5 cm/26.57" должина : 72cm/28.35"ГОЛЕМИНА : Xxxl биста : 121cm/47.64" рамо : 54cm/21.26" ракав : 68.5 cm/26.97" должина : 73.5 cm/28.94"големина : xxxxl биста : 125cm/49.21" рамо : 55cm/21.65" ракав : 69.5 cm/27.36" должина : 75cm/29.53"големина : xxxxl Биста : 129cm/50.79" Рамо : 56cm/22.05" ракав : 70.5 cm/27.76" должина : 76,5 см/30,12" € големина ве Молиме Погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите . ●Материјал} овој Машки Е Изработен од Памучна Мешавина, Мек, Еластичен, Перат, Издржлив, Мазен и Не Е Лесен за Пилинг. ●Прилики_Модерен За Сите Прилики, Свадби, Дипломи, Фестивали, Вечери, Состаноци, Состаноци, Вечери, Банкети, Носење, Сценски Настапи Итн. Questares дека Овој Машки Костум Е Погоден За Секоја Фигура, а Модерен Дизајн Ве Прави Попривлечни. Обични Мажи Од Јакна, Зимски Јакни, Јакни Ј2К Топло, Качулка За Мажи, Машки Модни Зимски Палта.

Главните карактеристики

Избор на клиент