.

.

Детска Предна Корпа За Велосипеди Пластична Корпа За Скутери За Деца Велосипедска Корпа За Складирање Велосипеди

Детска Предна Корпа За Велосипеди Пластична Корпа За Скутери За Деца Велосипедска Корпа За Складирање Велосипеди

Вреднување на стоката:

DEN 1087.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис. Повеќето мајки можеби чувствуваат дека има премногу мали нешта за носење со своите деца кога излегуваат? Иако не се големи, проблематично е да се зголеми одреден товар. Потоа можете да ја погледнете нашата корпа за складирање. Изработен од пластични материјали, безбеден е и лесен за употреба, децата можат да ги стават малите нешта што им се потребни во сопствениот велосипед или скутер. Карактеристики. - Боја : небесно-сина. - Материјал : Пластика. - Големина : 19, 50Х15, 00Х13, 00см/7, 66Х5, 89Х5, 11инч. - Изработена од пластичен материјал со детална изработка, оваа корпа е пренослива и лесна, удобна за носење. - Лесно се закачува корпата на предните рачки, нема потреба од други алатки и нема гребнатини на велосипедот. - Може да складира многу мали personal предмети, совршена потреба за велосипедизам на отворено кај децата. - Отпорен на гребнатини и абење, можете да користите бидете сигурни за издржлива и долготрајна употреба. - Погоден за повеќето модели на велосипеди, може да ви донесе многу поголема удобност и задоволување користејќи чувство. 1 х Велосипед Предната Кошница 2 х Ремени. Изработена од пластичен материјал со детална изработка, оваа корпа е пренослива и лесна, удобна за носење. Лесно се закачува корпата на предните рачки, нема потреба од други алатки и нема гребнатини на велосипедот. Може да складира многу мали personal предмети, совршена потреба за велосипедизам на отворено кај децата. Отпорен на гребнатини и абење, можете да користите бидете сигурни за издржлива и долготрајна употреба. Погоден за повеќето модели на велосипеди, може да ви донесе многу поголема удобност и задоволување користејќи чувство.

Главните карактеристики

Избор на клиент