.

.

Метален Знак-Семејството Робертсон-Гроздобер ' Рѓосан Изглед

Метален Знак-Семејството Робертсон-Гроздобер ' Рѓосан Изглед

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Направени целосно во САД од цврст и издржлив алуминиум, нашите индивидуално рачно изработени метални знаци се совршени за кујни, бањи, врати, гаражи, човечки пештери, ѕидови од кабини, задни дворови, области за базени, во затворени простории или на отворено. Симулираното стареење дава ефект на ' рѓосани рабови и изгребана и избледена боја. Тие се водоотпорни и погодни и за внатре и за на отворено. НАПРАВЕНО ВО САД од цврст алуминиум со прекрасен сатен, не-отсјајна завршница и мазни заоблени агли со дупки за монтирање на аголот. Симулирана "' рѓа " за да даде гроздобер ефект на стареење. Надворешен издржлив и водоотпорен.

Главните карактеристики

Избор на клиент