.

.

Лореал Професионален Мајикрем Оксидант Вол Крем-33. Оз Крем

Лореал Професионален Мајикрем Оксидант Вол Крем-33. Оз Крем

Вреднување на стоката:

DEN 448.00
Пристапност
Во достапна форма

Крем : - овој оксидантен крем специјално формулиран за работа со Маџирел Мајируж и Маџиблонда боја на коса. Кремастата конзистентност обезбедува оптимални трајни перформанси во боја од живописни вистински бои до покриеност на сивата коса. Кремастата конзистентност обезбедува оптимални трајни перформанси во боја од живописни вистински бои до покриеност на сивата коса.

Главните карактеристики

Избор на клиент