.

.

јаделе Облека Цвет Девојка Девојка Свадба Розова Раглан

јаделе Облека Цвет Девојка Девојка Свадба Розова Раглан

Вреднување на стоката:

DEN 280.00
Пристапност
Во достапна форма

Оваа симпатична свадбена облека е совршена за вашата цветна девојка. Доволно е издржлив за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. 7 јадеше 9 Облека е врвен дизајнер за детска облека и има облека за новороденчиња, новини кошули, како и облека за прва роденденска забава. Свадбена Облека За Девојчиња Во 3т.идеја за подарок за свадбена забава. Отпечатоците се супер меки и професионално применети на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. Свадба 3/4 ракав бејзбол маичка. Професионално дизајнирана облека од 7 јадеше 9 Облека. Носиме облека за новородени момчиња и девојчиња, како и облека за прва роденденска забава.

Главните карактеристики

Избор на клиент