.

.

Богатствата на каролина германско Пинчерско Куче Американско Знаме Градинарско Знаме

Богатствата на каролина германско Пинчерско Куче Американско Знаме Градинарско Знаме

Вреднување на стоката:

DEN 143.68
Пристапност
Во достапна форма

Уметнички дела за вашата градина, двор или двор. Двострано градинарско знаме направено од две парчиња полиестерска ткаенина. Ова знаме со големина на градина со 2 слоја е водоотпорно и отпорно на временски услови. Ќе се одржи на ветер, дожд и снег. Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор со ова шарено квалитетно градинарско знаме. Врвот На Столбот На ракавот за вклопување и стандарден држач за знаме со големина на градина. 100% Полиестер Издржлива Ткаенина . 2 Слојна Двострана Квалитетна Конструкција. Знаме Со Големина на градина приближно 11 во х 15 1/2 во знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање.

Главните карактеристики

Избор на клиент