.

.

Пред-Сопственост Џо Фармерки Женска Големина 26w Фармерки

Пред-Сопственост Џо Фармерки Женска Големина 26w Фармерки

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мала Дамка, Мало Абење На Ткаенина. Големина 26В. Дечко, дечко. Дечко. Темно Миење. Висок Пораст. Цврсто. Мустаќи. 28,5" Инсем, 11,25 "Пораст, 34,0" Половината. 68% Памук, 15% Полиестер, 15% Лиоцел, 2% Еластан.

Главните карактеристики

Избор на клиент