.

.

Канелени Лавра Тркалезни Цвеќиња Од Мандала Чипкасти Викторијански Контури Романтични Канелени Килими За Бања Комплет Килим За Капење Контурна Подлога И Капак За

Канелени Лавра Тркалезни Цвеќиња Од Мандала Чипкасти Викторијански Контури Романтични Канелени Килими За Бања Комплет Килим

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи.Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бања : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контурна Подлога : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см. Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога. Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи. Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бања : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контурна Подлога : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см.

Главните карактеристики

Избор на клиент