.

.

Губотаре Мажите Палто Јакна Повик Лабава Цврста Качулка Дише Лет Костум Јакна Тенок Слој Врвот Блуза

Губотаре Мажите Палто Јакна Повик Лабава Цврста Качулка Дише Лет Костум Јакна Тенок Слој Врвот Блуза

Вреднување на стоката:

DEN 895.04
Пристапност
Во достапна форма

Машка Палто Јакна Обична Лабава Цврста Качулка Јакна За Летање Што Дише Тенок Капут Врвни Блузисезона : Aut и зима. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Слободно Време. Должина На Ракавот : Долго. Она што го добивате : 1 Компјутер Палто. Прилики.Удобните Материјали Се Многу Погодни за Секојдневен, и јас ќе Ви се Допаднат. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . ●Носете Ја Совршената Облека Со Вашите Омилени Хеланки, Фармерки И Така Натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент