.

.

Детски Чевли Летни Деца Танцови Чевли Девојки Фустан Перформанси Принцеза Чевли Сјајни Светки Брава Бравата На Глуждот

Детски Чевли Летни Деца Танцови Чевли Девојки Фустан Перформанси Принцеза Чевли Сјајни Светки Брава Бравата На Глуждот

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Одлично За Секојдневен, Дневен, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Бебиња. Дизајн Стил : Деца Момчиња Девојки Модни Чевли Кадифен Чевли Затворен Дом Топло И Симпатична Памучни Чевли. Стил На Пети : Кружен Прст.5 велика британија : 9 еу : 26 погоден за : Мали Деца Големина : 26 должина на влошка : 16см/6,3" препорачана возраст : 3,5-4 Години Сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 9,5 ЕУ : 27 ПОГОДЕН ЗА : мали деца големина : 27 Должина На Влошка : 16,5 См/6,5" ПРЕПОРАЧАНА возраст : 4-4, 5 Години Сад : 10,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 27,5 погоден за : Мали Деца Големина : 28 Должина На Влошка : 17,5 СМ/6,9" препорачана Возраст : 5-5.Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која се Фокусира На Модата за Облека, Се Фокусираме на Првите Редови на Модата и Им Обезбедуваме На Клиентите Модерни и Поволни Производи.5-11 Години Сад : 2.5 велика британија : 12 ЕУ : 30 погоден за : Мала Детска Големина : 31 должина на влошка : 19см/7,5" препорачана возраст : 7-8 Години Сад : 13 Велика БРИТАНИЈА : 12,5 ЕУ : 31 ПОГОДЕН ЗА : мала детска големина : 32 Должина На Влошка : 19, 5см7, 7" ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 8-9 години сад : 13,5 велика Британија : 13 Еу : 31,5 ПОГОДЕН ЗА : Мала детска Големина : 33 Должина На Влошка : 20см/7,9" препорачана возраст : 9-9, 5 години сад : 1 Велика Британија : 13.

Главните карактеристики

Избор на клиент