.

.

Опуштено Вклопување На Денот На Независноста Краток Ракав Вратот На Екипажот Патриотски Бели Маици Туника Ѕвезда Шарени Срце Графички Врвови Бели Маици Дневна Об?

Опуштено Вклопување На Денот На Независноста Краток Ракав Вратот На Екипажот Патриотски Бели Маици Туника Ѕвезда Шарени Срце

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Детали за производот нашите цхјс бенд маици жените се изработени од удобен памук, дише, лесен, многу еластичен, може да се носат како долна кошула или маица. Мека екипажот вратот женски графички маици CZHJS, краток ракав бенд маица,повик кошула со предните CZHJS бенд графички и животински печатење, толку симпатична лето CZHJS бенд маица. Овие бенд кошули ЗА жени МОЖАТ да се носат за дневни вечери, шопинг,спорт, кампување, возење велосипед и пешачење. Смешни графички бенд кошули одговараат за било кој тип на тело и за жени или тинејџерки, овозможува да се покаже кул и младите со овој CZHJS печати маици врвови. Женската графичка маичка со кружен врат може да се совпадне со фармерки, шорцеви, комбинезони, платнени чевли, високи потпетици, чизми, секојдневни и стилски. Лесен чјс бенд кошула краток ракав со одличен мек допир блескав дизајн магии НАДВОР CZHJS Може Да се носи како женски бенд маици, лето CZHJS бенд облека, работа облека, совршен со панталони и шорцеви Совршен роденденски подарок, празник подарок, божиќ подарок, за вашиот пријател И семејство графички бенд маици забелешка : машинско перење / сушење / Без Белило Женски Врвови се издигнуваат работи Мали, Предлагаме нарачка 1-2 големина горе. - Рачно Перење Или Машинско перење. Големо Осветлување. Ѕвезда Шарени Срце Графички. Краток Ракав. Вратот На Екипажот. Основна Маица За Жени. Повеќе Натпревар : Нашата Повик Лабава Удобна денот на благодарноста/Божиќ Нова година кошули Денот На Вљубените Велигден може лесно да се совпадне Со друга облека, како што се фармерки, хулахопки, хеланки, шорцеви, здолништа и така натаму. Во исто време, тоа исто така ќе биде одличен подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент