.

.

Државна Плажа доени, Калифорнија, Знаме На Калифорнија, Мечка И Срце Бреза Дрво Ѕид Знак

Државна Плажа доени, Калифорнија, Знаме На Калифорнија, Мечка И Срце Бреза Дрво Ѕид Знак

Вреднување на стоката:

DEN 207.84
Пристапност
Во достапна форма

Овој оригинален висококвалитетен дрвен принт Од Преса за Фенери може да се пофали со остри детали и живописни слики на Државната Плажа Доени, Знамето На Калифорнија, Мечка и Ѕид Од Дрво Од Бреза (12х18 Рустикален Домашен Декор, Подготвен За Закачување Уметност). - Дрвениот знак има димензии 12 х 18 инчи и дебелина од 1/2 инчи. - Печатено на висококвалитетно одржливо дрво од бреза. - Печатени Со Зеленикаво злато Сертифицирани еколошки мастила. - Пренасочен жлеб на задниот дел на знакот е подготвен за виси, брзо инсталирајте рустикален домашен декор. - Фенер Прес дрво ѕид декор е дизајниран и печатени во САД. Фенер Прес ги вклучува нашите уникатни слики со смислено направени спомени и подароци кои ги воодушевуваат нашите клиенти, поврзувајќи ги луѓето со нивните незаборавни искуства. Доени Стејт Бич, Калифорнија, Знаме На Калифорнија, Мечка И Ѕид Од Дрво Од Бреза (12х18 Рустикален Домашен Декор, Подготвен За Закачување Уметност), висококвалитетен знак за одржливо дрво отпечатен во САД користејќи зеленикаво злато Сертифицирани еколошки мастила. Дрво знак мерки 12 х 18 инчи и 1/2 инчи дебели,. Пренасочен жлеб на задниот дел на знакот е подготвен за виси, брзо инсталирајте рустикален домашен декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент