.

.

Големина На стил Божиќна Кујна Подна Подлога Теписи За Бања Мека Абсорбента За Нелизгање Надворешна Внатрешна Врата За Украсување На Домот

Големина На стил Божиќна Кујна Подна Подлога Теписи За Бања Мека Абсорбента За Нелизгање Надворешна Внатрешна Врата За Украсување

Вреднување на стоката:

DEN 543.84
Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Фланелен. Големина : 15,7 " x23, 6", 19,6 " x41, 3", 15,7 " x47, 2", 23,6 " x70". Форма : Правоаголник. Количина : 1 ПАРЧИЊА. Карактеристика : Еколошки, Издржлив, Анти-Лизгање, Апсорпција На Влага. Тип На Шема : Печатени. Употреба : Дома, Хотел, Бања, Кујна, Подот. Карактеристики : . Материјал : фланелен површина, сунѓер средината и не се лизга пластични точки неткаен ткаенина дното. Убава боја, супер меко чувство. Добра апсорпција на влага и еластичност. Големина : 15,7 " х 23,6", 19,6 х 41,3", 15,7 " х 47,2", 23,6 " х 70". Мултизирајте и разнобојни. Абсорбента против Лизгање : Полиестерска Гума Против лизгање со подлога од точки што го одржува килимот за капење на место, дури и кога е влажен. 3д дигитално печатење : Дигитално печатено, еколошки, светли бои, без избледување и перење во машина. Прилика : Совршен За кујна, бања, када, соба, канцеларија итн. Одржување на подовите суви и чисти. Брзо чистење : не е потребно чистење! Вратите се одлична алатка за одржување на подовите уредни и чистењето е брзо и лесно; само испрскајте со црево или користете сунѓер и благ детергент за чистење нечистотија или остатоци од дворот. Божиќна атмосфера : Шармантен И стилски Килим Со Божиќна Шема, додавајќи многу Божиќна атмосфера во вашиот дом, училиште, канцеларија, продавници итн. Пакетот Вклучува : . 1 х Материјал За Килим : фланелна површина, средни сунѓер и нелизгачки пластични дамки неткаен материјал дното. Мултизирајте и разнобојни.Големина : 15,7 "х 23,6", 19,6 х 41,3", 15,7" х 47,2", 23,6"х 70". Карактеристика : Еколошки, Издржлив, Анти-Лизгање, Апсорпција На Влага. Абсорбента против Лизгање : Полиестерска Гума Против лизгање со подлога од точки што го одржува килимот за капење на место, дури и кога е влажен. Употреба : Дома, Хотел, Бања, Кујна, Подот.

Главните карактеристики

Избор на клиент