.

.

Диск Сопирачка Дебеломер Пред Лево За 1980-Форд

Диск Сопирачка Дебеломер Пред Лево За 1980-Форд

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : . Заграда : Без Конфигурација На Држачот За Монтирање : Полу-Натоварен Материјал За Дебеломер : Боја На Леано Железо : Материјал За Грејпистон : Количина На Феноликпистон : 1-Големина На Клипот : 73мм (3")Вклучени Се Шипки Против Пискање : Вклучено Е Капаче За Завртки За Благородници : Вклучена Завртка За Благородник : Големина На Завртката За Крварење : 7/16-20 х Вклучени Се 1.22 Завртки За Монтирање На Заградата : Вклучен Е Хардвер За Нокалипер И Подлога : Вклучени Се Слајдови За Нокалипер : Вклучени Се Чизми За Прашина : Вклучен Е Хардвер : Броеви За Фрлање На Куќиште : 5 Инлет тип на фитинг : Големина на Конец од бенџо болтинлет : Вклучени 3/8-24 Влошки : Вклучени Сензори За Сега : Ново Или Повторно Произведено : Преработен тип на дел : диск Вклучен пакет за дебеломер На сопирачките : 1 Преден Лев Диск Дебеломер На Сопирачката Категорија : Делови Од Дебеломер Поставеност На Возилото : Предно Лево Тестирање На Притисокот На Крајот На Линијата За Истекување. Замена на клипот со истиот клипен материјал Како О. Е. Комерцијалниот систем за нумерирање на паметни делови го олеснува совпаѓањето на парови. Автоматско кодирање на датум на секој производствен дел за целосна следливост на компонентите и трудот.

Главните карактеристики

Избор на клиент