.

.

Аудио Адаптер Линија, Силна Сигнал Прием Аудио Адаптер Кабел Носат За Аудио

Аудио Адаптер Линија, Силна Сигнал Прием Аудио Адаптер Кабел Носат За Аудио

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Линија за Аудио Адаптер, Силен Прием на Сигнал 3,5 мм Абење На Аудио Адаптер Кабел За Аудиоспецификација : Состојба : Тип На Ставка : Аудио Кабел3, 5мм Материјал За Обвивка На Приклучок : Материјал За Обвивка Од Алуминиумска Легура : Проводник Од Легура На Цинк : Калај-Обложена Бакарна Должина : Прибл. 3 метри / 9,8 Фтинтерфејс Тип : 1 х 3,5 мм стерео, 1 х ХЛР Машки Три-Јадрен Пакет Листа : 1 х Аудио Кабел Опремен со позлатен 3,5 мм приклучок за одржување на перформансите на контактот. Случајот е направен од алуминиумска легура, која е издржлива, носат - и може да се користи за време. Проводникот на жицата е калај-обложен бакар, кој може ефикасно да се спротивстави на оксидацијата, ефикасно мешање на надворешниот сигнал и да обезбеди ефект на пренос на сигнал. Има супер цврстина на истегнување, стабилни перформанси и силно прифаќање на сигналот.

Главните карактеристики

Избор на клиент