.

.

Држач За чаши Десна Патничка Страна За Бмв Е Црна

Држач За чаши Десна Патничка Страна За Бмв Е Црна

Вреднување на стоката:

DEN 2616.32
Пристапност
Во достапна форма

Боја : Црноовој држач за замена на чаши е нов резервен дел. Ќе се вклопи точно на местото на вашата стара единица. Ако тековниот држач за чаши недостасува или е скршен, тогаш ова е делот за вас!Спецификации : Одговара НА RH (Совозачка Страна)Изработени Од црна пластика обликувана со инјектирањеима правилни контуриизградени според строгите стандарди за контрола на квалитетот овој држач за чаши е добра вредност и прави одлична замена!10 Годишна Гаранција Оваа ставка е поддржана од нашата 10-годишна гаранција. Во случај оваа ставка да пропадне поради дефекти во производството за време на наменетата употреба, делот ќе го замениме бесплатно. Оваа гаранција ги покрива трошоците за делот Само Производител Број На Дел : АМ-469376459. Размена На Дел Број : 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 525i 525xi 528i x Drive, 528xi 530i 530xi 535i 535i GT 535i x Drive 535xi 545i 550i, 550i x Drive GT M5 BMW 41029 51459125626 држач за чаши напред десно, совозачка страна. Друг Дел Број : АМ-469376459. Поставување На Возилото : Напред, Десно. Боја : Црна. Прилагодено Пакет : Не. Тип На Фитинг : Директна Замена. Заменет Број На Дел : 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 525i 525xi 528i x Drive, 528xi 530i 530xi 535i 535i GT 535i x Drive 535xi 545i 550i, 550i x Drive Gt M5 Bmw Држач За Чаши. Тип : Држач За Чаши. Гаранција На Производителот : 10 Години.

Главните карактеристики

Избор на клиент