.

.

Нископрофилни Прстени За Жени Девојки Сребрен Бел Сафир Лак Свадба Ангажман Накит Прстен Подароци

Нископрофилни Прстени За Жени Девојки Сребрен Бел Сафир Лак Свадба Ангажман Накит Прстен Подароци

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Додаток за секоја Пригода : Погоден За свадба, свршувачка, дипломирање, забава, матурска забава, секојдневно носење и секој настан да биде убава божица. Сакам да кажам дека ако сакаш некого, треба да и подариш подарок полн со уникатна љубов. Идеален Роденден, Годишнина, Божиќ, Дипломирање, Денот На Мајката, Денот на Вљубените, Подароци За Денот на Благодарноста итн, или исто како изненадување да го потсетите тој посебен колку се грижите! Пакетот Вклучува : 1xring Совети ве Молиме внимателно прочитајте ги упатствата, особено материјалите, големини и мерки на претпазливост.Одлично чувство на допир, удобно носење на коктел забава, шопинг, работа, училиште или секоја пригода.Одлични подароци за жени, девојки, сопруга, ќерка, пријателка, девојка, најдобра пријателка итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент