.

.

Лојисвидион Женски Панталони Дозвола Женски Летни Панталони Цврсти Пет Поени Големи Димензии Памучни Ленени Панталони Обични Панталони Црни 14

Лојисвидион Женски Панталони Дозвола Женски Летни Панталони Цврсти Пет Поени Големи Димензии Памучни Ленени Панталони Обични

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

70 "Должина : 58cm/22. Жените Панталони Под 1 10.19" - 107см/42. Големина : XXXL САД : 24 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 26 ЕВРА : 48 Половината : 80cm/31.06" Должина : 62cm/24. Големина : XXL САД : 22 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕВРА : 47 Половината : 76cm/29. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Лето : Женски Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Полиестерски Стил : Секојдневен,Моден Должина : Редовно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Панталони : С САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУР : 43 Половината : 60см/23.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.10 "Колк : 95см/37.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.13 "Должина : 56см/22.40 "Колк : 103cm/40.91 "Должина : 57cm/22. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.49 "Должина : 59cm/23. Големина : М САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕВРА : 44 Половината : 64см/25.25 "Хип : 99cm/38. Големина : XXXXXL САД : 28 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 30 ЕВРА : 50 Половината : 88cm/34. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.41" Loyisvidion Жена Панталони Дозвола Женски Летни Панталони Цврсти Пет Поени Големи Димензии Памучни Ленени Панталони Обични Панталони Црни 14(И).13" Колк : 109cm/42. Големина : XXXXL САД : 26 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 28 ЕВРА : 49 Половината : 84cm/33.34 "Должина : 55см/21.

Главните карактеристики

Избор на клиент