.

.

Битка Кингс Битка Станица Плејсет

Битка Кингс Битка Станица Плејсет

Вреднување на стоката:

DEN 388.96
Пристапност
Во достапна форма

Битка Кралеви. Битка Станица. Од Кибрит. Вашата Мисија : . Поставивте борбена станица веднаш под носот на Алијансата. Прашање на време е додека не те најдат и нападнат. Заклучете ги и наполнете ги проектилите, поставете ги тенковите, загрејте го хеликоптерот и соберете ги војниците. Битката започнува... Вашиот Арсенал : . Хели-рампа. 3 Специјални оп војници. Два проектили. Две ракетни одбранбени. Ракетна платформа. Бункер. Касарната. Не Е Потребно Собрание. Не за деца под 3 години. . Пукајте Ја Проектилот, Поставете Ги Резервоарите,. Возете ја Рампата, Скријте се зад Бункерот На Војниците,. Покријте Го Зад Ѕидот, Свртете Го Радарскиот Сад,. Слета На Хели-Рампа. Вклучени Бројки И Додатоци, Плејсет Се Проширува.

Главните карактеристики

Избор на клиент