.

.

Креативни ретро цвет камера шема бања килим бања бања производи бања мат тепих бања удобности бања Мат Туш

Креативни ретро цвет камера шема бања килим бања бања производи бања мат тепих бања удобности бања Мат Туш

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис на материјалот : 100% полиестерски влакна, ткаенина за лице, дното на неткаената точка пластика. Перформанси на производот : лесен за чистење, одржување, истресување на нечистотијата, подлога за тоалет од Типот У, близу до земјата, изолирајте ја влагата, заштитата на животната средина, абсорбента и издржлива, не е лесна за деформација, издржливост, дебели и удобни стапала, не е лесно да падне од косата, точка на дното на пластиката што не се лизга, не го повредува подот!. Применлива сцена : бања, комода, куќа за одмор, мастер бања, детска бања, апартман за гости итн. Конструкција на додатоци : правоаголна подна подлога : должина 80см * ширина50см, Подлога Во Форма На Буквата У : должина 40см * ширина 50см, капак Од Типот О : ширина 40см * висина 45см (рачното мерење ќе има одреден степен на грешка, само за повикување). Специјални упатства : со цел да се олесни логистиката и транспортот, подлогата ќе се преклопи и испраќа.Клиентите може да добијат бразда, поставена 3-5 часа, браздата ќе исчезне, ве молиме бидете сигурни дека клиентите купуваат!. Посебна Забелешка : податоци за оваа големина поради различни методи на мерење, грешка од 1-2см во рамките на нормалниот феномен. Забелешка За пакување : Поради пакувањето НА ФБА надградено на вакуумско компресивно пакување, подлогата може да има некои набори, е нормален феномен, не влијае на употребата. Масовно единечно пакување е нормално пакување, без компресија. Дизајн Забелешка : Печатење Со Целосна ширина, еднострано печатење. Количина : 3 парчиња/1 комплет подлога за капење. Инструкции за перење : рачно перење, не-белење.

Главните карактеристики

Избор на клиент