.

.

Лејсихоп Жените Рамен Дише Лизга На гумени чевли

Лејсихоп Жените Рамен Дише Лизга На гумени чевли

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. ●ПОВЕЌЕСЛОЈНА ВЛОШКА со ВИСОКА ГУСТИНА ● мемориската пена со Висока густина нуди стабилна поддршка што ги обликува вашите стапала за траен комфор и топлина, го намалува заморот на мускулите, ја ублажува болката и притисокот. Одличен Фестивалски Подарок-Совршен За пешачење, скијање, пешачење, планинарење, кампување, секојдневно, работа, шопинг, возење, одмор, исто така е добар подарок за жени и девојки! За Божиќ, Денот На Благодарноста, Нова Година, Денот на Вљубените !.

Главните карактеристики

Избор на клиент