.

.

чаир перници надворешна градина двор домашна кујна канцеларија софа стол седиште мека перница рампа

чаир перници надворешна градина двор домашна кујна канцеларија софа стол седиште мека перница рампа

Вреднување на стоката:

DEN 479.84
Пристапност
Во достапна форма

Надворешна Градина Двор Домашна Кујна Канцеларија Софа Стол Седиште Мека Перница Опис : Висококвалитетни ткаенини и извонредна изработка. Добра еластична еластичност, удобност и издржливост. Дизајн на ременот, оставете го седиштето и перницата цврсто да се вклопат. Боја : Повеќебојна Големина : прибл. 400 Х 400 Х 50мм/15.74 Х 15.74 Х 1.96 Инчен Материјал : Бисер Памук Белешки : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата што е прикажана на сликите. Благодарам!2. Ве молиме простете 1-3см мерење отстапување поради рачно мерење.Вклучен пакет : 1 X Седиште Перница Украси За Ноќта на Вештерките Паѓаат Украси За Домашни Божиќни Украси Перница за Седишта. Надворешен Стол Перници. Кујна Стол Перници. Ноќта На Вештерките Украси. Божиќни Украси.

Главните карактеристики

Избор на клиент