.

.

Костим За Капење Женски Долен Морски Стил Комплет Две Женски Костими За Капење Костими За Капење Костими За Капење Танкини Комплет Костими За Капење Танкини Сет

Костим За Капење Женски Долен Морски Стил Комплет Две Женски Костими За Капење Костими За Капење Костими За Капење Танкини Комплет

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Едно парче костим за капење жени.80" половината : 70-84см/27. Лесна и брза сува ткаенина.37" половината : 74-88см/29.52" дното морски стил постави две жени печатење костими ЗА капење ПАРЧИЊА БИКИНИ Костими За Капење танкини комплет костими за капење танкини сет карактеристики : декорација : тип без Шема : цврст материјал : полиестерстил : секси,секојдневен ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (целото мерење ВО см и ВЕ молиме ЗАБЕЛЕЖЕТЕ 1см=0,39 Инчи)спецификација на предметот пол : женска прилика : дневно,Базен ,поморски Пакет вклучуваат : 1 Комплет Костими За Капење (кои содржат подлога за градите)забелешка : стил на ракав : редовна должина на облека : Редовните бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот сезона : пролет,лето ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Стил : Секси, Секојдневен Тип На Шема : Солидокација : Дневно, базен, Морски Пакет вклучуваат : 1 Комплет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога За Градите)ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Материјал : Полиестер ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Должина на облека : Редовен Пол : специфични Женски Предмети боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот забелешка : Стил На Ракав : Редовна Сезона : Пролет,Лето Декорација : ниту една жена за Костими за Капење.50" колк : 84-100см/33. Плус големина костим за капење за жени.65" КОЛК : 94-108СМ/37.

Главните карактеристики

Избор на клиент