.

.

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1995 Година-Сензор За Температура На Течноста За Ладење На Моторот Киа Сефија

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1995 Година-Сензор За Температура На Течноста За Ладење На Моторот Киа Сефија

Вреднување на стоката:

DEN 1268.64
Пристапност
Во достапна форма

1995-1997 Киа Сефија Мотор Сензор За Температура На Течноста За Ладење Белешки Сензор За Температура На Течноста За Ладење Години : 1995 1996 1997фитс Мотори : оем #с : 13650-51Г10, 13650-57Ф00, 13650-61Б00, 179 700 0110, 179 700 0220, 22630 КА020, 22630-КА020, 89422-20010, 89422-30030, 89422-35010, Б3Ц8-18-840, Б593-18-840, Б593-18-840А, Ф32З-12А648А, Ф42З-10884А, Ф4БЗ-12А648А, Ф62З-12А648АА, ФС15-18-840, ФСБ9-18-840, МБ593-18-840А, мб596-18-840а, Нф02-18-840производ АТРИБУТИ : КОНЕКТОР ПОЛ : ЖЕНСКИ БРИАЛ : МЕСИНГ ТЕРМЛ ПОЛ : МАШКИ ТЕРМЛ КОЛИЧИНА : 2 ТЕРМИН ТИП : СЕЧИЛО ОДИ-ДЕЛОВИ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара. Одговара Изберете : 1995-1997 КИА СЕФИЈА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент