.

.

Инктастична Сидро За Свесност За Рак На Тироидната Жлезда Со Тил Розова И Сина Лента Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастична Сидро За Свесност За Рак На Тироидната Жлезда Со Тил Розова И Сина Лента Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Свесност За Ракот На Тироидната жлезда Сидро Со Розова И Сина Лента За Новороденчиња Ползавец.Помогнете да покажете поддршка, љубов и храброст. Сидро за Свесност За Рак на Тироидната Жлезда Со Розова И Сина Лента За Бебиња Со Кратки Ракави Унисекс Фудбал Зелена И Бела 12 Месеци. Свесност За Ракот На Тироидната жлезда Сидро Со Розова И Сина Лента За Новороденчиња Ползавец. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. едно парче новороденче ползавец.

Главните карактеристики

Избор на клиент