.

.

Ткаенина од лажица-Антички Круг На Обожаватели Египетски Уметнички Ваги Деко Ретро Печатено На Мини Ткаенина покрај Дворот-Подлога За Јорган За Шиење Кадифен Игра

Ткаенина од лажица-Антички Круг На Обожаватели Египетски Уметнички Ваги Деко Ретро Печатено На Мини Ткаенина покрај Дворот-Подлога

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Навивачите на арт Деко Испечатија Геометриска Сино Зелена Ткаенина Отпечатена од Лажица Бти Минки широка 54 инчи / / 6,6 мл по квадратен двор. 100% полиестер минки ткаенина со мека, дремат завршница за крајната во кадифен. Совршен за ватирање, ќебиња, носење салон, плишани и додатоци за ладно време. Дизајн Од : Сеф. Прилагодете ја количината за да купите повеќе дворови, ќе се печати како континуирана должина. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.

Главните карактеристики

Избор на клиент